Jaunumi

!

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” ir pārtraucis sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Jelgavas pilsētā.

Ar 30.jūniju visi līdz šim noslēgtie sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumi ir zaudējuši spēku.

Sākot ar 2021.gada 1.jūliju, sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jelgavā sniedz pilnsabiedrība “JKP”, ja vēl neesi paspējis noslēgto jauno līgumu to, iespējams izdarīt:

  • klātienē - Dobeles šosejā 34, Jelgavā (iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja telpās), līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (darbdienās no plkst.8.00 līdz 19.00, bez pusdienas pārtraukuma)
  • elektroniski - pilnsabiedrības “JKP” mājas lapā: atkritumijkp.lv

Ikviena sadzīves atkritumu radītāja vai valdītāja pienākums ir iesaistīties pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu ar pašvaldībā izvēlēto pakalpojuma sniedzēju.

Pilnsabiedrība “JKP” sniegs jelgavniekiem pakalpojumus, pamatojoties uz Jelgavas pilsētas pašvaldības veiktā iepirkuma ID. Nr. JPD 2020/30/SK rezultātiem. Savukārt, konteineru nomaiņa (pārņemšana) notiks, veicot kārtējo atkritumu izvešanu atbilstoši pastāvošajam grafikam.

 

Klientu apkalpošanas daļa ir atvērta

“SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" informē:

Klientu apkalpošanas daļa ir atvērta, tomēr aicinām iedzīvotājus klātienē vērsties tikai īpašas nepieciešamības gadījumā un ievērot, saistībā ar vīrusa COVID-19, valsts noteiktos ierobežojošos pasākumus un ievērot 2m savstarpējo distanci.

Iedzīvotāji joprojām tiek apkalpoti attālināti pa telefonu un ar e-pasta starpniecību:

  • Klientu daļa: 63026010; 63048965; 28626261; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Būvgružu izvešana un pārvietojamo tualešu noma: 63023469; 29425342; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ka arī aicinām, izmantot sadaļu e-pakalpojumi: https://pakalpojumi.komunalie.lv/lv/login

Paziņojums par poligona "Brakšķi - 2.kārta" tarifa projektu

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi”, kā sadzīves atkritumu apglabāšanas sabiedriskā pakalpojuma sniedzējs, informē Jūs, ka 09.03.2020. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Regulators) iesniedzām sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu atkritumu poligonā "Brakšķi– 2.kārta”, Līvbērzes pagasts, Jelgavas novads, kas aprēķināts saskaņā ar Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku (spēkā no 23.01.2018.). Saskaņā ar likuma Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem 21.panta (3)daļu, SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” informāciju par aprēķināto tarifu projektu 17.03.2020. publicēja oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" https://www.vestnesis.lv/op/2020/54.DA1 .

Pierakstīties šai RSS barotnei